KARGODA KIRILAN TÜM ÜRÜNLERDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ KARGO ÜCRETİ ÖDEMEYECEK OLUP TARAFIMIZDAN YENİSİ BİREBİR GÖNDERİLMEKTEDİR !!!


 
KAPIDA ÖDEME


1 - Yapmış olduğunuz kapıda ödeme alışverişlerinizde  5TL olan kapıda ödeme ücreti MNG kargo tarafından alınmakta olup iadesi bulunmamaktadır.


2 - Yapmış olduğunuz kapıda ödeme alışverişlerinizde iade ve değişim hakkınız 15 gün süre ile sınırlı olup kargo ücretleri siz değerli müşterilerimize aittir.


3 -Yapmış olduğunuz kapıda ödemeli alışverişlerinizde ödemiş olduğunuz kargo bedeli iadesi bulunmamaktadır.


4 - Firmamız tarafından ürün iade bedelleri 5 iş gününde yapılmaktadır ( cumartesi ve pazar iş günü olarak sayılmamaktadır)


5 - Ürün iadelerinde;ürünlerin tek bir bütün halinde,kendi orjinal kutusunda,kendi havalı naylonları ve firmamıza ait koli içerisinde iade yapılması gerekmektedir.


6 - Beşinci maddedeki koşullar sağlanmadığı takdirde kısmi iade ya da iadeniz tarafımızdan iptal edilecektir7- Yapmış olduğunuz alışverişlerde mutfak kategorisinden, almış olduğunuz kullanılmış  ürünlerin sağlık ve hijyen kuralları sebebiyle iade ya da iptali bulunmamaktadır


8 -  Yapmış olduğunuz kapıda ödeme alışverişleriniz özürsüz teslim alınmaz ise satış sözleşmesi,onay alınması için yaptığımız telefon görüşmesi ve alıcının beyan ettiği adresi şipariş esnasında kullandığı IP teknolojik cihazı  (IP /MAC ADRESİ ) delil olarak kullanılarak;kapıda ödeme imkanını kötüye ve paketleme çalışanını gereksiz kullanma ve iş gücünü yavaşlatma sebepleriyle;kargo masraflarını işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.Alıcı kapıda ödemeli olarak sipariş verdiği ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az otuz (30) en fazla altmış (60) katı kadar tazminat bedelini firmamıza peşinen ödemeyi resmen beyan eder. KREDİ KARTI


1 -  Yapmış olduğunuz kredi kartlı ya da havale ödemeli alışverişlerinizde  iade ve değişim hakkınız 15 gün süre ile sınırlı olup kargo ücretleri siz değerli müşterilerimize aittir.


2 - Yapmış olduğunuz kredi kartlı ya da havale ödemeli alışverişlerinizde ödemiş olduğunuz kargo bedeli iadesi bulunmamaktadır.


3 - Firmamız tarafından ürün iade bedelleri 5 iş gününde yapılmaktadır.Kredi kartı ile taksitli olarak yapmış olduğunuz sipariş iptalleri kartınıza tek seferde yüklenmektedir ( cumartesi ve pazar iş günü olarak sayılmamaktadır)


4 - Ürün iadelerinde;ürünlerin tek bir bütün halinde,kendi orjinal kutusunda,kendi havalı naylonları ve firmamıza ait koli içerisinde iade yapılması gerekmektedir.


5 - Dördüncü maddedeki koşullar sağlanmadığı takdirde kısmi iade ya da iadeniz tarafımızdan iptal edilecektir


6 - Yapmış olduğunuz alışveriş mutfak kategorisinde ise kullanılan ve defosu bulunmayan ürünlerin sağlık ve hijyen kuralları sebebiyle iade ya da iptali bulunmamaktadır
    •